utorok 29. mája 2012

Inspirations ♥

Neónové farby ovládli v tomto období outfity mnohých žien nielen na uliciach, ale prekvapivo aj na večerných spoločenských udalostiach.
Paleta farieb sa v sezóne jar/leto tradične rozširuje o výrazné a pozitívne nabité odtiene farieb, ktoré rozžiaria každý typ ženy. Tmavovláskam pristane predovšetkým do očí bijúca žltá, cyklamenová ružová, lososová, ale aj indigový odtieň fialovej. Blondínkam sa naopak hodí šťavnatá oranžová, mentolovo zelená, či tyrkysová. Fluorescenčné farby by sa nemali kombinovať s viac ako jednou, inou prenikavou farbou. Práve naopak, bezchybný vzhľad dosiahnete kombináciou s tlmenými odtieňmi – béžová, khaki, sivá, čierna. Pomocou nich tiež zakryjete a zoštíhlite problematické partie.

Cesta neónovým rajom vedie aj naopak – tak, že ku klasickému oblečeniu zvolíte len doplnky v týchto odvážnych fosforových farbách. Nepokúšajte sa zamerať na viacero doplnkov v tom istom odtieni, lebo neónový odtieň nebude nikdy taký rovnaký a zbytočne naberiete chaotický výraz. Neónky sú veľmi citlivé na kombinovanie a hranica vkusu a chaosu je tenká.
Ako sa to páči Vám? Ktorý z kúskov nemôže toto leto chýbať práve vo vašej skrini? :)         

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára