sobota 9. júna 2012

Letná móda 2012 ♥

Čipka vás môže skrášľovať nielen na blúzke alebo tričku. Čipkované sú aj topy, šaty, sukne či dokonca aj topánky. Je len na vašom posúdení, čomu dáte prednosť.
Alternatívou krajkového topu je čipkované tričko so širokými rukávmi pre maximálne pohodlie do horúcich dní. Je z priesvitného materiálu a najvhodnejšie pod neho je spodná bielizeň telovej farby alebo rovnako nenápadné tielko.
Glamour kráľovnou budete v čiernych čipkovaných šatách v dĺžke pod kolená. Nádherná čipka, ktorá olemuje vašu postavu, dodá modelu ženskosť a noblesu. Aj keď sú čipkované šaty trocha drahšou záležitosťou, vedzte, že v nich budete jedinečná a nádherná.
V regáloch obchodov nájdete aj sukne s krajkou. Móda sa vracia, a tak čo by sa vám možno zdalo nemoderné je práve hitom tejto sezóny. Biela čipkovaná sukňa vedie v rebríčku jemnosti, no zároveň s ňou na seba stopercentne upozornite.

A keď sa vám čipka na šatách nepáči, skúste si ju aspoň obuť. Čipkované alebo aj látkové topánky, baleríny alebo „poločižmičky“ nie sú len extravaganciou na módnych prehliadkach. Ovládli chodníky i na Slovensku. Siahnuť môžete po klasickej čiernej farebnej kombinácií alebo bielych variantoch. Ak ste rada stredobodom pozornosti, doprajte svojim nohám krikľavú farbu, ktorá zvýrazní celý váš outfit.

Zdroj článku: feminity.zoznam.sk, Monika


2 komentáre:

  1. zbožňujem čipku! hlavne bielu! inak super blog ;)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Dakujem :) Nieje to ešte to, čo by som chcela, ale postupne určite bude. Treba nejak začať. :)

    OdpovedaťOdstrániť