streda 25. júla 2012

Afternoon with magazine and chocolate ♥I spend this day with watching TV, reading book, magazine and of course, also with reading your blogs, girls. This is relax for me. 
What are you guys doing today? How do you spend your free time? 

Dnešný deň trávim pozeraním TV, čítaním knihy, časopisov a samozrejme, čítaním Vašich blogov baby. Tomuto ja hovorím relax. Pri týchto činnostiach si dokážem skutočne oddýchnuť. 
Čo robíte dneska vy? Ako trávite Vás voľný čas? 

10 komentárov:

 1. Emmu som kedysi mala veľmi rada, akoby uťalo, a začala som si kupovať iba Elle. Tam ma síce irituje množstvo reklám (ako v každom módnom časopise, no nie?) a tak postupom času prechádzam na Eru (časopis o arch.)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Hej, hej. V Elle je množstvo reklám a trošku mi vadí že väčšinou je tam len značkové oblečenie (mám na mysli od módnych návrhárov) čo si bežný ludia, nemožu dovoliť. Tam by som skor uvítala, keby tam dávali veci z bežných obchodov, ktoré sú dostupné, aby ked to ludia zbadajú, tak si ich šli kúpiť :) A o Ere som ešte nepočula, ale kuknem sa na to :))

   Odstrániť
 2. I read loads of magazines in my free time. But now as you can see I am looking other blogs.
  Btw you ve got really nice blog :)
  Keep going like that.


  Christina xxx
  http://2stylemates.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. nejako tak podobne :D a teraz si este pojdem priprit s nasimi poharom vinka, lebo mam dnes narodky :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. čože?? Tak to ti teda prajem všetko len to najlepšie k narodeninám :))

   Odstrániť
 4. i love to read fashion magazines too! that is really relaxing! if the sun's shinig i just love to be outside and get a tan:)

  lots of love xx

  OdpovedaťOdstrániť
 5. mňam čokoláda!
  přesně takhle si taky představuju relax, ještě nějaký ten meloun k tomu a je to! :))

  http://theblondetime.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 6. panebože tak nádherný a dokonalý komentár som nikdy v živote nedostala! nikdy! veľmi ti ďakujem za komentár a za tvoju skúsenosť, si naozaj veľmi milá že si obetovala svôj čas aby si mi poradila a pomohla :) večer ti určite na e-mail napíšem, určite chcem vedieť niečo viac :) ešte raz, strašne ti ďakujem :)

  OdpovedaťOdstrániť