nedeľa 3. marca 2013

1. miska: nízkotučný tvaroh posypaný škoricou a poliaty medom 2. miska: 1 jabĺčko

Trávenie nedeľe v postieľke a teplučkej izbičke, ktorú mi krásne osvetľujú slnečné lúče ♥ V jednej ruke s úžasnou dobrotou a v druhej ruke s taliančinou.
Čo práve robíte vy? :)

11 komentárov:

 1. Máme stejné závěsy. :) Já přemýšlím právě jakou dobrotu si dát! :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Co právě dělám? Všechno možný, jen abych se nemusela učit, ale stejně na to dneska dojde :/ :D
  Nikus

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Mhh, já sedím u stolu a snažím se soustředit se na 8 papírů o fyzio-chemii a asi bych si měla vypnout internet nebo to nikdy neudělám! :D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ty mi zase děláš chutě :D
  Dneska ráno mě taky vzbudilo sluníčko :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Bylo by fajn kdybys vždycky napsala co to je přesně za jídlo, všechno u tebe vypadá lákavě jen vědět co to je :D Já dneska uklízela a před chvíli jsem pekla bábovku :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Jasné, len mne sa tieto desiaty aj olovranty dosť opakujú, zato to tam nezvyknem sem tam napísať, no dopíšem to :)) Bábovka je úžasná :) Tú som už riadne dávno nejedla :)

   Odstrániť
 6. pre mňa bol dnešok veľmi dlhý deň a lenivo som ho strávila pri bonboniére a teraz si búcham hlavu, že prečo som si radšej nedala aj ja nejaké to jablko a neučila sa radšej :)) ale aj takéto "lenivé dni" je občas treba :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. V tom máš úplnú pravdu :) Ja som taký deň mala včera, ked som zjedla balíček tých arašidov, madlí a ovocia obaľovaného v čokoláde, no potom som sa aj cítila pekne zle :D Ved aj ja jedávam čokolády, to telo potrebuje :)

   Odstrániť
 7. Krásnej pokoj! :) já nevylízám z postele už několik dní a taky to není špatný :D

  OdpovedaťOdstrániť