pondelok 1. júla 2013

Summer is here ♥


Dneska je oficiálne prvý prázdninový deň. Tešíte sa? Prichádza zaslúžený oddych po trápení sa v škole, ktorý si všetci naozaj zaslúžime. Ešte aj počasie sa konečne umúdrilo, čomu sa naozaj teším. Aké sú Vaše plány na leto? Chystáte sa niekam na dovolenku? :) 

Čo plánujete na dneska? :)

11 komentárov:

 1. Ja už mám prázdniny mesiac, ale zatiaľ to veľmi ako leto nevyzeralo:)Snáď sa počasie umúdri,aby leto bolo ako má byť:) Na dovolenku sa zatiaľ nechystám,ale je možné že nejaké spontánne rozhodnutie to zmení:)
  Prajem krásne prázdniny,plné zážitkov!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. možno v auguste pojdem do chorvátska ale zatiaľ neviem :)) pekné fotky si vybrala :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. tak si pojďme léto maximálně užít :-) já mám sice prázdniny už měsíc, ale to se nepočítá :D Až teď začínají ty pravé!:)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. To počasie.. snáď sa umúdri :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Také už mám prázdniny déle, ale ted snad začne to pravé prázdninové teplo :) Dovolená letos žádná, v plánu jsou hlavně párty s kamarády ♥ A co tvé plány? Dovolenka, nějaká brigáda?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Dovolenka podobne ako u teba tiež nie, v zahraničí určite nie, ale len tuto na SR niekam sa kúpať na víkend alebo do nejakého Aquaparku do Maďarska. Brigádu nemám, takže budem zamestnaná pomáhaním doma a u starých rodičov :)

   Odstrániť
 6. mať také leto ako je na fotkách, tak skáčem 100m vysoko! :) na dovolenku nejdem, možno tiež len niekde na SR

  OdpovedaťOdstrániť
 7. já už pracuji, takže se mě prázdninky už netýkají... na dovolenou k moři to tento rok vůbec nevypadá spíš až příští a to chceme buď na Krétu nebo někam do Turecka... určitě se pojedeme podívat někam do Aquaparku v ČR a taky mě hrozně láká Tropickl Isladn http://www.aquapark-tropical-islands.cz/ tak uvidíme jak to bude s dovolenou a penízkama :D... je pravda, že od té doby co pracuji a nejsem u moře je to, jak kdyby léto ani nebylo(... je to takový rituál, ale snad to dám i bez moře a čas s přítele u vody bude taky fajn)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Super obrazky, fakt take letne. Uzi si to, skoda ze mna sa uz prazdniny netykaju  http://theshortiesfashion.blogspot.co.uk/

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Ano! Konečně! A dnešní počasí bylo tak úžasně letní, že jsem se radovala jak malá a plnými doušky jej užívala :)

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Pekné inšpirácie :)

  GiveAway : http://blog-de-la-licorne.blogspot.sk/2013/07/giveaway-with-firmoocom.html

  OdpovedaťOdstrániť