utorok 24. decembra 2013

Waking up on Christmas morning ♥

"Christmas is a day of meaning and traditions, 
a special day spent in the warm circle of family and friends."
" There is no ideal Christmas; only the one Christmas you decide to make
as a reflection of your values, desires, affections, traditions."

Zo srdca Vám želám Šťastné a Veselé Vianoce!
 
Prajem vám najmä, to najdôležitejšie, aby ste ho strávili príjemne, v pokoji, kľude a dobrej vianočnej atmosfére v kruhu vašich blízkych ♥ Nezabúdajte, že to je omnoho dôležitejšie ako darčeky, ktoré na Vás čakajú pod stromčekom. Ja som sa o tom za posledné roky presvedčila a preto dúfam, že dnešný Štedrý deň bude dokonalý, plný pokoja a dobrého jedla.  A čo ma čaká dneska? Ako môžete vidieť na fotke, mojím zvykom je byť minimálne doobeda v pyžamku a budem si užívať a vychutnávať vianočné filmy v televízii :). Poobede krásne prestrieme a vyzdobíme stôl a okolo piatej sa pustíme do štedrovečernej večere. A keďže tento rok je to prvý rok, čo sú s nami naši noví, dvojnohí psí miláčikovia, večer sa vyberieme na prechádzku k starým rodičom. Trošku čerstvého vzduchu a obdivovanie krásne vysvietenej výzdoby v dedine padne vždy veľmi dobre. Čím je typický Váš Štedrý deň? Ako ho zvyknete väčšinou tráviť?

5 komentárov:

 1. Krásné Vánoce! :) Já je teď budu trávit trochu netradičně v posilovně a pak sledováním pohádek, ale většinou jsem to měla jako ty, jen jsme ještě zdobily se sestrou stromeček :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Aj na Štedrý deň ideš do posilky? Super :) Prajem ti krásny deň Bloss :*

   Odstrániť
 2. Ty jsi ale krásná slečna :-) Přeji ti hezké Vánoce, moc hezky jsi to napsala s těmi dárky, ani ty nejdražší se nevyrovnají té pohodě s nejbližšími :-)

  OdpovedaťOdstrániť